استدیو طراحی فردا

یکی از ابزارهای مهم ارتباطی در کسب و کار، تبلیغات است. موفقیت یا عدم موفقیت بسیاری از سازمانها و شرکتها نیز در گرو فعالیتهای تبلیغاتی آنها است. بطور ساده تبلیغ، راهی برای رساندن پیام به مخاطبان مورد نظر تعریف شده است. اما سوالی که مطرح می‌شود این است که چگونه باید تبلیغ کنیم تا به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنیم؟

استودیو طراحی “فردا” با نگاهی خلاق محور سعی در استفاده بهینه از این رسانه شکوفا دارد. تا بتواند حداکثر بازدهی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. انتخاب نام، طراحی شعار، طراحی لوگو ، طراحی سایت، طراحی ست های اداری، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی آگهی های مجلات، طراحی تبلیغات محیطی و بیلبورد، هدایای تبلیغاتی از جمله خدمات ما در این راستا است.

نمونه پروژه های انجام شده توسط استدیو فردا (طراحی و ثبت) :

طراحی سایت موسسه حقوقی فردا

گروه طراحان سایت فردا با حمایت موسسه حقوقی فردا، خدمات ویژه طراحی سایت و بازاریابی اینترنتی را با افتخار به هم وطنان عزیز و به ویژه مشتریان گرامی موسسه حقوقی فردا، اعلام می دارد. لازم به ذکر است امروزه داشتن یک وبسایت خوب برای هر شرکت یا هر کسب و کاری، یک الزام محسوب می شود و علاوه بر ایجاد اعتماد کاری، باعث جذب بسیاری از مشتریان خواهد شد. موسسه حقوقی فردا آینده ای روشن را بعد از ثبت شرکت یا ثبت برند، با ارائه چنین خدمتی برای هم میهنان شریف خود خواستار است. شرح خدمات طراحی سایت بسته شرکتی طراحی سایت فردا مناسب برای شرکت های تازه تاسیس یا شرکت هایی که وبسایت ندارند. به طور کلی فعالیت های یک شرکت را معرفی می کند و ارتباط مجازی بین شرکت و مشتریان را فراهم می دارد. امکانات بسته شرکتی ۱- قالب شرکتی مناسب ۲- دامنه ir 3- 200 مگابایت فضا ۴- ایمیل شرکتی ۵- ورود ۵ مورد از اطلاعات شرکت ۶- ۳ ماه پشتیبانی فنی هسته سایت ۷- آموزش کامل کار با پنل مدیریت سایت بسته تجاری طراحی سایت فردا مناسب برای شرکت ها یا کسب و کارهایی که نیاز بیشتری در خدمت رسانی مجازی دارند. کسب و کار را به صورت دقیق معرفی می کند و می تواند به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش دریافت کند. امکانات بسته تجاری ۱- قالب تجاری مناسب ۲- دامنه ir + com 3- 300 مگابایت فضا ۴- قابلیت ایجاد فرم، FaQ و … ۵- ورود ۱۰ مورد از اطلاعات کسب و کار ۶- ۶ ماه پشتیبانی فنی هسته سایت ۷- آموزش کامل کار با پنل مدیریت سایت بسته رویال طراحی سایت فردا، وبسایتی رویایی با امکانات مدرن در اختیار هر نوع فعالیتی قرار می دهد. گردش مالی در سایت و ارتباط مستقیم و هوشمند با مشتریان و کاربران در سایت از مشخصه های این بسته است.

امکانات بسته رویال

۱- قالب ویژه ۲- دامه com + 2عدد ir 3- انتخاب حجم فضا ۴- قابلیت پرداخت آنلاین و تمامی امکانات مدرن جانبی ۵- ورود کلیه مطالب وبسایت ۶- ۱ سال پشتیبانی فنی هسته سایت ۷ – آموزش کامل کار با پنل مدیریت سایت بازاریابی تخصصی اینترنتی و جذب مشتری در فضای مجازی امری بسیار مهم در تکنیک های امروزی مهندسی بازار می باشد. موسسه حقوقی فردا با تیم مجرب خود این خدمت را نیز به هم میهنان گرامی عرضه می دارد. (شامل بهینه سازی وبسایت، ایمیل مارکتینک، طراحی کمپین های تبلیغاتی در اینترنت، شناسایی بازار هدف در فضای مجازی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و ..)

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
کیفیت
Author Rating
51star1star1star1star1star